Projektas „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“

Mokykla vykdo „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“ projektą, kurį  įgyvendina Britų taryba ir asociacija „Kūrybinės jungtys“, bendradarbiaudama su Ugdymo plėtotės centru.
Projektas yra Britų tarybos kultūrinių ryšių programos, vykdomos visose trijose Baltijos šalyse, dalis.

Projekto tikslas – ieškoti būdų kaip ugdyti tyrinėjantį mąstymą ir plėsti galimybių lauką bendrojo ugdymo procese.

2017-02-24 dieną vyko penktoji projekto įgyvendinimo sesija, skirta  dalyvaujančios 5d klasės mokiniams. Sesija vyko   Vilniaus Levo Karsavino mokykloje, 57 kabinete. Sesijoje dalyvavo projekto praktikė Aurelija Slapikaitė, projekto agentė Danutė Gambickaitė, menininkas Vitalijus Červiakovas, mokytojos Gražina Laurutėnienė, Loreta Brilingienė, Irina Tarasova ir klasės vadovė Viktorija Jegorenko. Sesijos tema „Graffiti, StreetArt ir vandalizmas Vilniaus miesto sienose“. Mokiniai, pasiskirstę į tris grupes: menininkus, istorikus ir žurnalistus, tyrinėjo Vilniaus miesto gatves ir paruošė pristatymus.  Per surengtą  „spaudos konferenciją-diskusiją“  istorikų grupė papasakojo Graffiti atsiradimo istoriją ir žanrus, menininkų grupė pristatė Graffiti ir Street Art kūrinius, kuriuos nufotografavo Vilniaus miesto gatvėse, o žurnalistų grupė uždavė klausimus. Menininkas Vitalijus Červiakovas papasakojo apie Vilniaus Street Art festivalį ir garsius Graffiti ir Street Art menininkus, kurie išpuošė Vilniaus miesto gatves.

Atsiliepimai (Nėra atsiliepimų )

Dar nėra atsiliepimų