Vizitas į Slovėniją

Mokykla vykdo Erasmus + tarptautinių mokyklinių Strateginių partnerysčių  “Healthy Body Healthy Mind – promoting health,fitness and well-being” projektą.

Balandžio 3-7 dienomis mūsų mokyklos mokinių ir mokytojų atstovai dalyvavo Slovėnijos Slovenj Gradec miesto Prva osnovna sola mokykloje mokymosi vizite, remiantis  Erasmus+ Dotacijos sutartimi  numeris -2016-1-UKO1-KA219-024320_3 „Healthy Body Healthy Mind – promoting health, fitness andwell-being“ projektu.  Vyko projekte dalyvaujančių mokyklų koordinatorių susitikimas, seminarai ir renginiai mokytojams ir mokiniams, ekskursijos po Slovenj Gradec miestą ir šalį. Aplankytas slidinėjimo tramplinas miestelyje Planica, kurortinis miestas Bled, Slovėnijos sostinė Liubliana. Mokiniai ir mokytojai susipažino su šalies ir miesto kultūra, švietimo sistema. Mūsų mokyklai atstovavo 5d klasės mokinys Aleksandr Popravko , 6c klasės mokinys   Edgar Pavlovski ir 8a klasės mokinė  Ieva Ignatjeva ir mokytojos Irina Pasternak, Viktorija Jegorenko.

Posted in: Be kategorijos

Atsiliepimai (Nėra atsiliepimų )

Dar nėra atsiliepimų

Parašykite komentarą