Ekskursija į Lenkiją

Balandžio 11-12 d. 6a, 8a, 9a klasių mokiniai kartu su auklėtojomis Kristina Lučinska, Vale Bareišiene ir Jelena Šumovič vyko į Lenkiją. Mokiniai susipažino su Varšuvos senamiesčiu, įtrauktu į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Ypatingą įspūdį paliko Varšuvos karališkieji rūmai, kuriuose sukaupti kultūros ir meno lobynai. Aplankė Kultūros ir mokslo centrą, kilo į 30 aukštą, nuo kurio kaip ant delno matėsi  puiki miesto panorama. Kitą dieną aplankė naują šiuolaikine ekspozicija pasipuošusį M. Koperniko mokslo centrą, kuriame eksponatai pristatomi trimatėje erdvėje. Mokiniai  pagilino savo žinias fizikos, biologijos srityse, išgirdo apie  įdomius ekksperimentus. Muziejuje praleistos keturios valandos prabėgo kaip akimirka.

Ekskursija paliko neišdildomą įspūdį.

Atsiliepimai (Nėra atsiliepimų )

Dar nėra atsiliepimų