Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas

Balandžio 19 – gegužės 5 dienomis 2, 4, 6 ir 8 klasių moksleiviai dalyvaus Nacionaliniame mokinių pasiekimų patikrinimo veiksmo tyrime (rašys diagnostinius ir standartizuotus testus). Diagnostinių ir standartizuotų testų tikslas – sudaryti galimybes savivaldybėms, mokykloms, mokytojams, mokiniams savarankiškai ir objektyviai įsivertinti mokymosi pasiekimus, rinkti grįžtamojo ryšio informaciją, reikalingą ugdymo kokybei ir vadybai gerinti, teikti patikimą grįžtamąjį ryšį tėvams apie jų vaikų mokymosi pasiekimus, teikti informaciją formuojamajam vertinimui ir diagnostinę informaciją tolesnio mokymo ir mokymosi planavimui. Mokykla moksleiviams teiks Nacionalinio egzaminų centro paruoštus 2017 metų standartizuotus testus. Moksleivių parašyti testai bus vertinami pagal pateiktas egzaminų centro vertinimo instrukcijas.

4, 6 ir 8 klasių mokiniai rašys ir mokinio klausimyną. Gauti klausimyno testo rezultatai padės tiksliau įvertinti mokyklos aplinką, kuri turi/neturi įtakos besimokančių mokinių mokymosi pasiekimams bei mokinio saviraiškai. Gauti duomenys taps priemone mokinių tėvams, mokytojams, ugdymo įstaigai užtikrinti lygias galimybes įgyti kokybišką, jų poreikius ir galimybes atitinkantį ugdymą.

Standartizuotų testų rašymo grafikas:

2 KLASĖS

RAŠYMAS 1 dalis

Balandžio 25 d.

Balandžio 27 d.
RAŠYMAS 2 dalis

Gegužės 2 d.

Gegužės 4 d.

* Laikas, skirtas 2 klasės diagnostinių testų atlikimui, gali būti pratęstas iki 55 min

4 KLASĖS

Balandžio 25 d.

Balandžio 27 d.