Erasmus + tarptautinių mokyklinių Strateginių partnerysčių “Healthy Body Healthy Mind – promoting health,fitness and well-being” projektas – „International Walk-to-School Week”

Mokykla vykdo Erasmus + tarptautinių mokyklinių Strateginių partnerysčių “Healthy Body Healthy Mind – promoting health, fitness and well-being” projektą.

Geguže 15-19 dienomis mokykloje vyko „International Walk-to-School Week” renginys.

Mokyklos mokytojai gavo spalvingas apklausos anketas iš Anglijos  ir kiekvieną dieną žymėjo mokinių atvykimo į mokyklą ir išvykimo iš mokyklos būdus, aiškindami ape daroma miestui žalą automobilių ir naudą sveikatai nuo pasivaikščiojimo “pėsčiomis”.

Partneriai iš Ispanijos atsiuntė aktyvią anketą, kuria mokiniai pildė per anglų ir informacinių technologijų pamokas.

Atsiliepimai (Nėra atsiliepimų )

Dar nėra atsiliepimų