Mokslo ir žinių diena

2017 m. rugsėjo 1d. – naujųjų mokslo metų pradžia, kartu su mokykliniu skambučiu prasidėjo nesibaigiantys atradimai, naujos galimybės ir pažinimo džiaugsmas. Nedrąsiai, tėvelių vedami, mokyklos slenkstį pirmą kartą peržengė ir mūsų mokyklos bendruomenę papildė pirmokėliai, kuriuos į šventę palydėjo dešimntokai. Kaip ir kasmet su Mokslo ir žinių diena visus pasveikino mokyklos direktorė Liudmila Isajeva. Šventėje dalyvavo Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė – Romualda Paševeckaja. Po renginio mokyklos kiemelyje mokiniai, mokytojai ir tėveliai rinkosi į klases, kuriose vyko šventinės klasės valandėlės.
Šventės dalyviai sulaukė gausybės sveikinimų ir linkėjimų, stebėjo puikią koncertinę programą. Sėkmingų naujų 2017-2018 mokslo metų!

Atsiliepimai (Nėra atsiliepimų )

Dar nėra atsiliepimų