Kompiuteriukas kiekvienam penktokui

Gerbiami penktokų tėvai, šiais mokslo metais startuoja „Kompiuteriukai vaikams“ projektas, kurio metu visi Lietuvos penktokai gaus dovanų po „Micro:Bit“ kompiuteriuką.
Pirmuosius kompiuteriukus Vilniuje bus galima atsiimti nuo rugsėjo 11 dienos. Būtent šią dieną pilnai bus aprūpinti visi Bitės salonai Vilniuje ir vaikai patogiai galės atsiimti savo kompiuteriukus. Tad visi tėveliai su mokiniais kompiuteriukus galės pasiimti būtent mokyklos bendruomenei priskirtame salone. Mūsų mokyklos penktokai kartu su tėveliais ir moksleivio pažymėjimu šią dovaną atsiimti galės „Bitės“ salone PC MADA, Viršuliškių g. 40, Vilnius  (darbo laikas: I-VI 10-21val. VII 10-18 val.) nuo rugsėjo 11 d. iki rugsėjo pabaigos. Apie šį projektą galima paskaityti www.kompiuteriukai.lt puslapyje.

Atsiliepimai (Nėra atsiliepimų )

Dar nėra atsiliepimų