Kalbų dienos atgarsiai

Nuo 2001 metų kasmet rugsėjo 26 d. yra švenčiama Europos kalbų diena.  Ši diena skirta paraginti visus europiečius mokytis kalbų. Strasbūre įsikūrusios Europos Tarybos iniciatyva Europos kalbų diena minima kasmet nuo 2001 m. rugsėjo 26 d. Ja siekiama: atkreipti visuomenės dėmesį į kalbų mokymosi svarbą siekiant stiprinti daugiakalbystę ir tarpusavio supratimą; puoselėti turtingą Europos lingvistinę ir kultūrinę įvairovę; skatinti mokytis kalbų visą gyvenimą mokykloje ir už jos ribų.

Tradiciškai kalbų diena paminėta ir mūsų mokykloje – edukacinėmis pamokėlėmis netradicinėje erdvėje. Mokiniai aplankė Europos parką, Lietuvių kalbos muziejų, Pinigų muziejų. Įdomios edukacinės programos vyko V. Kasiulio muziejuje, Vilniaus universiteto filologijos fakultete. 5c, 5d, 6c, 6d ir 7c klasių mokiniai vyko į edukacinio filmuko anglų kalba peržiūrą į kinoteatrą „Pasaką“ ir į pažintinę ekskursiją po gražiausias Vilniaus senamiesčio vietas. Kalbų dienos proga mokyklos koridoriuje mokiniai kartu su savo mokytojomis išleido spalvingą ir informatyvų stendą apie kalbas.

Atsiliepimai (Nėra atsiliepimų )

Dar nėra atsiliepimų