Solidarumo bėgimas mūsų mokykloje

Spalio 5 dieną 13.00 val mokyklos stadione (arba sporto salėje) vyks solidarumo bėgimas „Gelbėkit vaikus“. Tai jau tradiciniu tapęs bėgimas Lietuvoje organizuojamas 4-ąjį kartą. Bėgimu siekiama skatinti solidarumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos ir įvairaus amžiaus moksleivių. Šį bėgimą globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Jo tikslas ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą bei solidarumą ir padėti Lietuvos ir Zambijos vaikams.
Šiais metais ir mes įsijungiame į šį renginį. Bėgime gali dalyvauti visi norintys mokiniai, mokytojai bei tėvai. Bėgimo maršrutas bus suskirstytas simboliniais Solidarumo kilometrais. Kiekvienas bėgti gali tiek kiek nori. Esmė ta kad nubėgdami kažkokį atstumą dalyviai paaukoja kažkiek pinigėlių už savo nubėgtus Solidarumo kilometrus (pvz.: vienas stadiono ratas bus lygus  vienam Solidarumo kilometrui ir dalyvis, jį įveikęs, paaukoja  pvz.: 50 centų už Simbolinį km.)

Detalesnės informacijos kreipkitės į kūno kultūros mokytoją Rimą Kontvainienę.

Atsiliepimai (Nėra atsiliepimų )

Dar nėra atsiliepimų