Day: 23 spalio, 2017

Respublikinis festivalis-konkursas ,,Lyra“

2017-10-20 d. pradinių klasių ansamblis ,,Vesnuški“ ir solistė Zlatoslava Chrustaliova dalyvavo respublikiniame festivalyje-konkurse ,,Lyra“ Pabradės Žeimenos gimnazijoje. Kelionė paliko daug įspūdžių, ansamblio ,,Vesnuški’’ dalyviai labai stengėsi, scenoje pasirodė puikiai, pamatė daugelių kolektyvų pasirodymus, o po koncerto dalyvavo įdomioje edukacinėje programoje ir … diskotekoje!!! Kompetentingi žiūri atstovai aukštai įvertino mūsų mokyklos auklėtinių lygi ir pakvėtė mus […]

Matematikos Kings rudens sesijos 2017-2018 m. m. olimpiada

Spalio 23 dieną mokykloje vyko matematikos Kings rudens sesijos 2017-2018 m. m. olimpiados I turas. Olimpiadoje dalyvavo šešiasdešimt keturi 5-6, 10 klasių mokiniai. Dėkojame matematikos mokytojoms Tamarai Fedotenkovai ir Beatai Lisovskajai už mokinių registravimą ir linkime dalyviams patekti į antrą olimpiados turą.

Anglų kalbos Kings olimpiada

Spalio 16, 18, 19  dienomis mokykloje vyko Kings anglų kalbos olimpiados 2017-2018 m. m. I turas. Olimpiadoje dalyvavo  šimtas 5-10 klasių  mokinių. Olimpiada organizavo anglų kalbos mokytoja Žana Rubinštein. Linkime visiems dalyviams sėkmės!