Vaikų socialinė integracija per kūno kultūrą ir sportą

Lapkričio 12 dieną 5c, 5d, 6c, 7c klasių mokiniai su savo auklėtojomis Žana Rubinštein, Svetlana Radomske, Irina Tarasova, Loreta Brilingiene dalyvavo Vilniaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro drauge su Viešąja įstaiga „Sportas ir poilsis“ (Sportima) ir „Sveikas miestas“ pirmą kartą Vilniuje inicijuotoje ,,Vilniaus mokyklų šventėje”. Tai viena iš visuomenės sveikatos priemonių ,,Mokinių fizinio aktyvumo skatinimo projektų” dalių ir socialinis projektas ,,Vaikų socialinė integracija per kūno kultūrą ir sportą”.

Renginio metu buvo pristatomi kovos menai, kulkinis šaudymas, šaudymas iš lanko, beisbolas, diskgolfo pagrindai. Moksleiviai galėjo sužinoti, nuo ko reikia pradėti norint užsiimti norima sporto šaka, kaip saugiai sportuoti. Renginio kulminacija – masinė moksleivių mankšta ir mokyklų apdovanojimai.  Mūsų mokyklos mokiniai su mokytojomis laimėjo trečią vietą, visi gavo padėkas ir dovaną mokyklai – krepšinio lanką bei 4 tinklinio kamuolius. Šventės dalyviai labai patenkinti renginiu bei tikisi, kad šventė vyks ir kitais metais.

Atsiliepimai (Nėra atsiliepimų )

Dar nėra atsiliepimų