Diena: 2017-11-16

IT konkursas Bebras

2017 m. informacinių technologijų  konkursas Bebras Lietuvoje vyksta lapkričio 6–17 dienomis. Linkime mūsų mokyklos dalyviams sėkmės!

Skaityti toliau
Edukacinė programa “Vėrinys iš praeities”

Lapkričio 9 dieną 7a klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje “Vėrinys iš praeities” Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose. Žiedai, karoliai, auskarai, medalionai mus ne tik puošia ir kelia nuotaiką, jie taip pat daug ką pasako apie asmenybę. Muziejaus ekspozicijose mokiniai pamatė XIV – XVII a. pagamintų papuošalų. Vieni jų pasakoja apie Lietuvos kilmingųjų, o kiti – […]

Skaityti toliau
Respublikinis rusų kultūros festivalis ,,Lyra“

Pasidžiaukite už mūsų 4a klasės mokinė – solistė Zlatoslava Chrustaliova!!! 2017 – 11 – 10 d.ji užėmė 1 VIETĄ  V – ame respublikiniame rusų kultūros  festivalyje ,,Lyra“.

Skaityti toliau
Žinių varžytuvės „Sveikatos skrynia“

Lapkričio 9 dieną Lietuvos moksleivių neformaliojo švietimo centre vyko 5-6 klasių komandų žinių varžytuvės „Sveikatos skrynia“, kur dalyvavo ir mūsų mokinių komanda. Mokiniai pasisėmė žinių apie sveiką gyvenseną išmėgino jėgas atsakinėdami į konkurso klausimus.