Edukacinė programa “Vėrinys iš praeities”

Lapkričio 9 dieną 7a klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje “Vėrinys iš praeities” Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose. Žiedai, karoliai, auskarai, medalionai mus ne tik puošia ir kelia nuotaiką, jie taip pat daug ką pasako apie asmenybę. Muziejaus ekspozicijose mokiniai pamatė XIV – XVII a. pagamintų papuošalų. Vieni jų pasakoja apie Lietuvos kilmingųjų, o kiti – apie jiems patarnavusių žmonių madą, pristato pamirštas technologijas. Mokiniai sužinojo, kokius turtus atvykęs į Lietuvos didžiojo kunigaikščio rūmus matė ir aprašė popiežiaus nuncijus Bernardas Bondžovanis (Bernardo Bongiovanni). Praktinėje užsiėmimo dalyje pagal XV – XVI a. stilistiką ir vėrimo būdą kiekvienas susivėrė spalvotų stiklo karoliukų ir kaurų kriauklių vėrinį.

Atsiliepimai (Nėra atsiliepimų )

Dar nėra atsiliepimų