Mokinių pagalba beglobiams gyvūnams

Lapkričio 21 dieną grupė 5a, d, e,6b, 7a, c,8a, 9a, 10a klasių mokinių, didžiausiu gyvūnų mylėtojų, kartu su mokytojais Jelena Šumovič ir Aleksandru Šumovič apsilankė beglobių gyvūnų prieglaudoje „Lesė“. Tai buvo finalinis akcijos „Padėk beglobiam gyvūnui“ akordas.

Mokyklos mokiniai visą mėnesį rinko gyvūnėliams dovanas. Mokyklos atstovai prieglaudai perdavė net 26 maišus reikalingiausių dalykų – maisto, namelių, higienos priemonių, žaisliukų… Darbuotoja Rasa padėkojo mokiniams ir pravedė ekskursiją, kur mokiniai galėjo susipažinti su prieglaudos gyventojais – šuniukais ir kačiukais.

Bendravimas su gyvūnais kiekvieno vaiko širdyje įžiebė gerumo kibirkštėlę.

Dėkojame visiems vaikams, jų tėveliams, mokytojams ir klasių auklėtojams, dalyvavusiems gerumo akcijoje. Ypatingai norisi pažymėti 2a, 3a, b, 4a, 5a, b, c, d, e, 7a, 8a, 9a, 10a klasių mokinius.

Visi kartu mes darome pasaulį geresnį.

Atsiliepimai (Nėra atsiliepimų )

Dar nėra atsiliepimų