„Sveikatiada“

Trečius metus (nuo 2015/2016 m.m.) 7b klasės moksleiviai kartu su gamta ir žmogus, geografijos, ekonomikos mokytoja metodininke bei klasės auklėtoja Ana Bernatovič ir gamtos mokslų mokytoja metodininke Liudmila Tankeliūnienė dalyvauja „Sveikatiados“ projekte. Šias mokslo metais prie projekto prisijungė ir padėjo mokiniams kūno kultūros vyr. mokytoja Rima Kontvainienė bei technologijų mokytoja metodininkė Tatjana Charlap.

„Sveikatiada“ – tai ilgalaikė sveikos gyvensenos ugdymo programa, kuri suteikia vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Šiai mokslo metais mūsų draugiškai komandai nusišypsojo sėkmė ir mes patekome į „Sveikatiados žaidynių“ finalą, kur dalyvavo dar keturių mokyklų moksleivių komandos.  Sėkmingai atlikę visas sportines ir intelektualines rungtys mes laimėjome I-ąją vietą! Moksleiviai buvo be galo laimingi tapę nugalėtojais, o sužinoję, kad laimėjo stalo teniso stalą apsidžiaugė dar labiau!

7b klasės mokiniai pastebi akivaidžią naudą dalyvaudami tokiame projekte: įgijo žinių bei praktinių įgūdžių apie svarbiausius sveikos gyvensenos aspektus, susipažino kokie maisto produktai palankūs mūsų sveikatai, formavo sveikos gyvensenos vertybines nuostatas.

Nuoširdžiai dėkojame „Sveikatiados“ organizatoriams ir projekto dalyviams!

Daugiau apie „Sveikatiados žaidynių“ finalą skaitykite:

Atsiliepimai (Nėra atsiliepimų )

Dar nėra atsiliepimų