Vilniaus miesto mokyklų žaidynių futbolo varžybos

Levo Karsavino mokinių komanda, vadovaujama kūno kultūros mokytojo Valerijaus Šumilovo dalyvavo Vilniaus mokyklų žaidynių futbolo varžybose. Mokiniai, puikiai žaizdami iškopė į finalines kovas ir kovėsi dėl I-II vietos su „Ąžuolyno“ progimnazijos mokinių komanda. Šį kartą fortūna nebuvo mūsų pusėje tad teko susitaikyti su II-ąją vieta.
Galime didžiuotis savo komanda – ji antroji iš visų Vilniaus mokyklų dalyvavusių šiose žaidynėse. Tai puikus rezultatas. Sveikiname mokinius ir jų mokytoją!

Vilniaus Levo Karsavino mokyklos futbolo komandos sastatas :
Rinkiavičius Artiomas 7b, Grušin Konstantin 6a, Pavlovskij Edgar 7c, Četvertak Artemij 7b, Ustinovič Martin 6d, Ignatov Artiom 6a, Žilinskis Aleksandr 6d, Platonov Aleksej 6d, Morozov Savelij 6d, Popravko Aleksandr 6d, Mašin Denis 6d, Potapčik Nikita 6d, Voskresenskij Maksim 7b, Korobkov Daniil 7c, Blešanov Nikita 7b.

Atsiliepimai (Nėra atsiliepimų )

Dar nėra atsiliepimų