Olimpis
Edukacinių konkursų „Olympis 2017 – Rudens sesija“ rezultatai Vilniaus Levo Karsavino mokykla

Anglų kalbos konkurso rezultatai

Eil. Nr. Mokinys Klasė Lygis Rezultatas Geriau už1 Laipsnis
1. Marta Kuniuto 5c 5 klasė 97% 94% I
2. Sofija Riazanceva 5 5 klasė 89% 64% II
3. Julija Dovliaševič 5c 5 klasė 88% 63% II
4. Dominykas Šostackis 5 5 klasė 83% II
5. Igoris Sergijenkovas 6c 6 klasė 96% 93% I
6. Jurgita Vidzikauskaitė 6d 6 klasė 94% 86% I
7. Anastasija Jegorova 6d 6 klasė 93% 84% I
8. Polina Cvetkova 6 6 klasė 74% III
9. Denis Andrejev 6d 6 klasė 73% III
10. Viktorija Tumanova 6b 6 klasė 62%
11. Darya Kazlouskaya 6b 6 klasė 48%
12. Nikita Korčagin 7b 7 klasė 95% 82% I
13. Anastasija Šumovič 7a 7 klasė 90% 56% I
14. Leonardas Sinkevičius 7a 7 klasė 84% II
15. Oleksandra Huzieieva 7a 7 klasė 84% II
16. Nikita Gordeychik 7a 7 klasė 80% II
17. Erika Abasova 7a 7 klasė 74% III
18. Dominykas Kozlovskis 8a 8 klasė 92% 71% I
19. Maksim Šumovič 9a 9 klasė 92% 69% I
 

Biologijos konkurso rezultatai

Eil. Nr. Mokinys Klasė Lygis Rezultatas Geriau už1 Laipsnis
1. Ernest Valentinovič 5a 5 klasė 70% III
2. Anastasija Jegorova 6d 6 klasė 94% 90% I
3. Jurgita Vidzikauskaitė 6d 6 klasė 94% 90% I
4. Polina Cvetkova 6 6 klasė 88% 67% II
5. Denis Mašin 6d 6 klasė 71% III
6. Viktorija Tumanova 6b 6 klasė 60%
7. Valentin Golubajev 7a 7 klasė 97% 100% I
8. Anastasija Šumovič 7a 7 klasė 94% 99% I
9. Oleksandra Huzieieva 7a 7 klasė 74% III
10. Anastasija Agafonova 7b 7 klasė 73% III
11. Nikita Korčagin 7b 7 klasė 66%
12. Maksim Šumovič 9a 9 klasė 96% 99% I

 

Informacinių technologijų konkurso rezultatai

<

Eil. Nr. >Mokinys Klasė Lygis Rezultatas Geriau už1 Laipsnis
1. Julija Dovliaševič 5c 5 klasė 98% 98% I
2. Aleksandr Zelenkov 5 5 klasė 89% 76% II
3. Marta Kuniuto 5c 5 klasė 86% 62% II
4. Ernest Valentinovič 5a 5 klasė 85% 60% II
5. Polina Cvetkova 6 6 klasė 88% 82% II
6. Anastasija Jegorova 6d 6 klasė 81% 68% II
7. Nikita Korčagin 7b 7 klasė 80% 77% II
8. Dominykas Kozlovskis 8a 8 klasė 65%

 

Matematikos konkurso rezultatai

<

Eil. Nr. >Mokinys Klasė Lygis Rezultatas Geriau už1 Laipsnis
1. Julija Dovliaševič 5c 5 klasė 95% 98% I
2. Ernest Valentinovič 5a 5 klasė 90% 93% I
3. Aleksandr Zelenkov 5 5 klasė 75% 65% III
4. Sofija Riazanceva 5 5 klasė 61%
5. Dominykas Šostackis 5 5 klasė 59%
6. Artem Kuzmenko 5 5 klasė 49%
7. Anastasija Jegorova 6d 6 klasė 90% 89% I
8. Sonija Červiakova 6c 6 klasė 88% 86% II
9. Polina Cvetkova 6 6 klasė 85% 79% II
10. Sofija Buravkova 6c 6 klasė 81% 71% II
11. Kiril Boyakov 6c 6 klasė 61%
12. Uljana Šušlekova 6d 6 klasė 49%
13. Leonardas Sinkevičius 7a 7 klasė 85% 76% II
14. Anastasija Agafonova 7b 7 klasė 85% 76% II
15. Oleksandra Huzieieva 7a 7 klasė 82% 71% II
16. Nikita Korčagin 7b 7 klasė 73% III
17. Nikita Gordeychik 7a 7 klasė 56%
18. Dominykas Kozlovskis 8a 8 klasė 67% 51%
19. Margarita Popelkovskaja 8a 8 klasė 65%

 

Fizikos konkurso rezultatai

Eil. Nr. Mokinys Klasė Lygis Rezultatas Geriau už1 Laipsnis
1. Anastasija Šumovič 7a 7 klasė 96% 89% I
2. Valentin Golubajev 7a 7 klasė 95% 86% I
3. Nikita Korčagin 7b 7 klasė 86% 53% II

 

Lietuvių kalbos konkurso rezultatai

Eil. Nr. Mokinys Klasė Lygis Rezultatas Geriau už1 Laipsnis
1. Darja Židovlenkova 4 4 klasė 87% II
2. Ernest Valentinovič 5a 5 klasė 93% 77% I
3. Marta Kuniuto 5c 5 klasė 93% 76% I
4. Kira Papušina 5 5 klasė 89% 59% II
5. Julija Dovliaševič 5c 5 klasė 89% 58% II
6. Dominykas Šostackis 5 5 klasė 84% II
7. Nikita Sulžickij 5b 5 klasė 80% II
8. Polina Žurova 5a 5 klasė 76% III
9. Artiom Syrov 5a 5 klasė 57%
10. Ariana Toločko 5a 5 klasė 56%
11. Anastasija Jegorova 6d 6 klasė 100% 100% I
12. Sonija Červiakova 6c 6 klasė 92% 78% I
13. Nikita Korčagin 7b 7 klasė 64%
14. Leonardas Sinkevičius 7a 7 klasė 58%
15. Rasa Orlova 8a 8 klasė 79% III
16. Denisas Zubkovas 10 10 klasė 65%
17. Kevinas Vrublevskis 10 10 klasė 64%
18. Emilis Butrimas 10 10 klasė 63%

 

Istorijos konkurso rezultatai

Eil. Nr. Mokinys Klasė Lygis Rezultatas Geriau už1 Laipsnis
1. Polina Žurova 5a 5 klasė 97% 97% I
2. Mark Kolomatskii 5c 5 klasė 93% 93% I
3. Marta Kuniuto 5c 5 klasė 83% 73% II
4. Julija Dovliaševič 5c 5 klasė 82% 72% II
5. Sofija Riazanceva 5 5 klasė 81% 70% II
6. Aleksandr Zelenkov 5 5 klasė 76% 56% III
7. Dominykas Šostackis 5 5 klasė 71% III
8. Artem Kuzmenko 5 5 klasė 61%
9. Jurgita Vidzikauskaitė 6d 6 klasė 84% 78% II
10. Polina Cvetkova 6 6 klasė 80% 69% II
11. Sofija Buravkova 6c 6 klasė 48%
12. Valentin Golubajev 7a 7 klasė 92% 93% I
13. Erika Abasova 7a 7 klasė 69%
14. Danielius Šavrovas 8a 8 klasė 81% 74% II
15. Dominykas Kozlovskis 8a 8 klasė 66%
16 Maksim Šumovič 9a 9 klasė 65% 51%  

 

 

 

 

 

 

Geografijos konkurso rezultatai

Eil. Nr. Mokinys Klasė Lygis Rezultatas Geriau už1 Laipsnis
1. Jurgita Vidzikauskaitė 6d 6 klasė 95% 87% I
2. Anastasija Jegorova 6d 6 klasė 91% 73% I
3. Polina Cvetkova 6 6 klasė 83% II
4. Anastasija Šumovič 7a 7 klasė 99% 99% I
5. Valentin Golubajev 7a 7 klasė 96% 97% I
6. Oleksandra Huzieieva 7a 7 klasė 85% 69% II
7. Anastasija Agafonova 7b 7 klasė 84% 66% II
8. Erika Abasova 7a 7 klasė 61%
9. Nikita Korčagin 7b 7 klasė 33%
10. Danielius Šavrovas 8a 8 klasė 80% 68% II
11. Rasa Orlova 8a 8 klasė 57%
12. Maksim Šumovič 9a 9 klasė 100% 100% I

 

1 – „Geriau už“ – kiek procentų Lietuvos mokinių aplenkė dalyvis.

 

Dėkojame mokytojams, organizavusiems mokinių dalyvavimą edukaciniuose konkursuose „Olympis“:

Jelena Šumovič
Jolanta Keturkienė
Kristina Lučinska
Svetlana Radomskė

 

 

Posted in: Be kategorijos

Atsiliepimai (Nėra atsiliepimų )

Dar nėra atsiliepimų

Parašykite komentarą