Diena: 2018-01-13

Mokyklos languose sužibo žvakutės

Sausio 12 dieną paminėjome Lietuvos laisvės gynėjų dieną. Tradiciškai uždegamų žvakių šviesa įžiebia moksleivių patriotinius jausmus, primena Lietuvos laisvės kainą  ir sutelkia mus. Prisiminėme žuvusius. Dauguma jų buvo gražūs ir jauni žmonės, kaip ir mes. Jų gyvenimo styga nutrūko vardan visos  Lietuvos visokeriopos gerovės.

Skaityti toliau
Piešinių konkursas „Užaugome laisvi“

Sausio 11-12  dienomis  mokykloje vyko piešinių konkursas „Užaugome laisvi“. Renginys skirtas Lietuvos laisvės gynėjų dienai paminėti. Moksleiviai geriau suprato mūsų šalies laisvės kainą: Tėvynės gynėjų dėka jie laisvai ir laimingai gyvena nepriklausomoje šalyje. Prizines vietas pelnė  5c, 8 b ir  7 c klasių mokiniai.  Konkursą vedė mokytojai Ana Bernatovič , Svetlana Radomskė ir Žilvinas Radavičius.

Skaityti toliau