,,Kalėdiniai susitikimai 2018“

Bendradarbiaujant  su tautinių bendrijų namais – direktorė Alvida Gedaminskienė – mūsų mokykla organizavo respublikinę šventę ,,Kalėdiniai susitikimai  2018“. Šventę koordinavo l. e. p. direktorė Liudmila Isajeva, o direktoriaus pavaduotoja ugdymui  Gražina Kosareva – Povilaitytė su muzikos mokytoja Tamara Tretjakova organizavo mokyklų, ugdančių rusų kalba meninių kolektyvų  susitikimą.

Sausio  11 d. nuo 15 val. jaukioje tautinių bendrijų namų salėje pradėjo  rinktis respublikinės šventės ,,Kalėdiniai susitikimai“ dalyviai: vokaliniai, folkloriniai, šokių ansambliai, solistai iš Vilniaus A. Puškino, Ateities, Santaros, S. Kovalevskajos, F. Skorinos ugdymo įstaigų ir Pabradės ,,Žeimenos“ gimnazijos.

Programą pradėjo mūsų mokyklos liaudies dainų ansamblis ,,Vesnuški“ ir 4a klasės solistė Zlatoslava Chrustaliova. Šventės svečias – Vilniaus Šventosios Dvasios vienuolyno diakonas Vladislavas papasakojo susirinkusiems apie stačiatikių tradicijas ir papročius, palinkėjo vaikams nebijoti sunkumų, o šventėje atskleisti savo talentus. Finale visi dalyviai šoko ir dainavo bendrame ratelyje, po kurio traukė iš maišo   dovanas. Nuoširdūs vaikų pasirodymai šventėje paliko šiltus prisiminimus ir jausmą, kad tokios šventės yra reikalingos.

Posted in: Be kategorijos

Atsiliepimai (Nėra atsiliepimų )

Dar nėra atsiliepimų

Parašykite komentarą