„Sveiko užkandžio konkursas“

Vasario mėnesį mokykloje vyko „Sveiko užkandžio konkursas“. Vaikai per technologijų pamokas dalijosi į grupes ir gamino sveikuoliškus batonėlius. Kartu su mokytoja Jelena Archipova ir klasių auklėtojomis vaikai ieškojo receptų, tarėsi, kaip organizuos darbą ir kaip suteiks užkandžiams prekinę išvaizdą. 5d. klasėje abi grupės gamino pagal tą patį receptą, tik gardino savo užkandžius skirtingais priedais ir gamino batonėlius skirtingų formų.

Receptas:

1,5 Stiklinės avižinių dribsnių, pakepintų keptuvėje
1 stiklinė džiovintų vaisių, riešutų
2 valgomieji šaukštai medaus
1 didelis bananas

Kepti orkaitėje 10 minučių 170 laipsnių temperatūroje.

Vienas vaikas klasėje yra alergiškas medui, todėl dalį batonėlių grupė gamino be medaus. Taigi, žiuri (Žana Rubinštein, Loreta Brilingienė ir Irina Pasternak), paragavusi ir apžiūrėjusi sveikuoliškus batonėlius, nusprendė, kad laimėjo visi, nes išmoko gaminti sveiką užkandį ir puikiai dirbo grupėse.