Lietuvos Rusų dramos teatro scenoje – teatralizuotas pasirodymas ,,Būkite laimingi, žmonės“

Vasario 27 dieną, Lietuvos Rusų dramos teatro scenoje, sėkmingai vyko teatralizuotas pasirodymas, kuris vadinosi ,,Būkite laimingi, žmonės“. Taip pat vienuolika metų iš eilės baigėsi respublikinis projektas ,,Dvasinės asmenybės auklėjimas daugiakultūrinėje  visuomenėje, atviroje kultūros paveldui per rusų literatūrą ir jos ryšys su Lietuvos kultūra“, kuriam vadovavo Irena Vološina. Šiais metais scenarijų rašė ir statė spektaklį mūsų mokyklos absolventas, teatro aktorius Igoris Abramovičius.

Vienuolika metų scenoje puikiai pasirodė mūsų mokykla. Šiais metais tarp vienuolikos Lietuvos mokyklų spektaklyje apie R. Roždestvenskį ir poetinį šešiasdešimties poetų pasaulį sėkmingai pasirodė šie mokiniai:

Rada Semionova 7 b                      Ingrida Višinskaja  10 а
Valerija Borisniova 7 b                  Robert Sokolov 9 а
Anastasija Agafonova 7 b              Valerija Bilinskaja 7 с
Nikita Korčagin 7 b                         Diana Khilkevich  7 с
Nikita Marišan 7 с                           Diana Cholčeva  5 d
Martin Viduto 7 с
Aleksej Vodianovič  10 а

Sveikiname dalyvius su sėkme!

Mūsų mokiniai ne tik puikiai pasirodė spektaklio prologe deklamuodami eiles ir prozą, pagal tradiciją paruošti mokytojų  V. Matiuchovo ir I. Tarasovos, bet ir meistriškai sudainavo vokalinė studija ,,Šypsena”, kuriai vadovauja mokytoja S. Zaderka, stebindama nuostabiais balsais ir profesionalumu.

Teatro projekte dalyvavę tėvai, bendraklasiai, mokyklos administracija tapo nuostabaus pasirodymo liudininkais, o jaunieji aktoriai, greičiausiai visam gyvenimui, prisimins šį vakarą kaip triumfo įrodymą, kad svajonės pildosi – reikia tik labai norėti.

Posted in: Be kategorijos