Mokykloje šurmuliavo Kaziuko mugė

Kovo 2 dieną Vilniaus Levo Karsavino mokykloje šurmuliavo Kaziuko mugė ir buvo švenčiamos Užgavėnės.  Nuo 0-10 klasių šventiškai apsirengusių moksleivių į mugę suneštų skanėstų, rankdarbių ir suvenyrų  „lūžo“ prekystaliai:  pyragėliai, sausainiai, riestainiai, pyragai, blynai su uogiene ir kondensuotu pienu, vaniliniai vamzdeliai su įdaru ir be jo, spurgos, saldainiai, šalta arbata, cukrinė vata… Su malonumu daug kas įsigijo ir iš medžio, popieriaus, kriauklelių pagamintų suvenyrų, nuostabių popierinių gėlių…

Vaikai ne tik dalijosi skanėstais, bet  ir žaidė linksmus žaidimus, šoko, dalyvavo sporto varžybose.  Mokyklos foje mokytojas Tomašas Maciulevičius žaidė su vaikais „Magiškus kauliukus“, „Snaiperį“, „Skrybėlę“. Kiek toliau visa tai „stebėjo“ mokytojo Aleksandro Šumovičiaus  su mokiniais ir bendradarbiais sukurta nuostabi Morė.

Aktų salėje mokiniai ne tik dalijosi skanėstais, bet ir drauge su mokytoja Sabina Žekyte šoko linksmus šokius.

Sporto salėje 1 vietą baudų metimo varžybose laimėjo 6 d klasės mokinys Dmitrij Bairak, tritaškių rungtyje pirmavo 7 b klasės mokinys Maksim Voznesenskij. Mokytojų ir mokinių krepšinio varžybose nugalėjo draugystė.

Šventė buvo labai maloni ne tik mokiniams, jų šeimų nariams ir mokytojams, bet ir mokyklos svečiams – vaikų darželio „Zylutė“ auklėtiniams.