Dalyvavimas matematikos konferencijoje „Matematika aplink mus“

Vasario 28 dieną trys mokyklos penktokai su matematikos mokytoja Beata Lisovskaja dalyvavo Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos konferencijoje „Matematika aplink mus“, kuri  vyko Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijoje.

Mokiniai Kira Papušina, Nikita Glova ir Leon Urbanovič skaitė pranešimą „Geometrinės figūros matematikoje ir ne tik“. Mokiniai pristatė matematikos (mokytoja B. Lisovskaja), lietuvių kalbos (mokytojos  J. Keturkienė, G. Laurutienienė), istorijos (mokytoja T. Shatrouska) ir technologijų (mokytoja  T. Charlap) integruotų pamokų, vykusių rudenį, rezultatus.

Konferencijos pabaigoje visi mokiniai, skaitę pranešimus, ir juos ruošę mokytojai apdovanoti padėkomis ir diplomais.