Diena: 2018-03-07

Šventėme Lietuvos nepriklausomybės dieną

Kovo 6 dieną šventėme Lietuvos nepriklausomybės dieną. Mokiniai, šoko, dainavo, skaitė patriotines eiles. Šiais metais mūsų šventėje dalyvavo garbingos viešnios – Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubo prezidentė Birutė Valionytė, Jungtinių tautų Lietuvos asociacijos direktorė Jūratė Landsbergytė. Jos mokė pilietiškumo, Jūratė Landsbergytė skambino pianinu. Renginio pabaigoje Birutė Valionytė vaikams įteikė dovanų.

Skaityti toliau
Mokyklinio 3-4 klasių anglų kalbos skaitovų konkurso rezultatai

Kovo 5 dieną, mūsų mokykloje vyko 3-4 klasių anglų kalbos skaitovų konkurso I turas. Konkurse dalyvavo 10 mokinių. Konkurso laimėtojai: 3-čių klasių: I vieta – Adriana Grigorjeva (3a kl.) II vieta – Alina Gomazkova (3a kl.) III vieta – Marija Ilina (3c kl.) 4-tų klasįų: I vieta – Milena Gavrikova (4b kl.) II vieta – […]

Skaityti toliau