Diena: 2018-03-20

Renginys „Būk sveikas ir stiprus“

2018-03-19 d. Gerosios Vilties mokykloje vyko VJTC organizuotas renginys „Būk sveikas ir stiprus“. Levo Karsavino mokyklos 5-ų klasių mokinių komanda vadovaujama kūno kultūros mokytojos Rimos Kontvainienės, iškovojo III-ąją vietą.

Skaityti toliau
Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ

Kiekvienais metais nuo 2010 m. kovo pabaigoje „Vaikų linija“ inicijuoja „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ“, kurios pagrindinis tikslas – keisti visuomenės nuostatas iš palankių patyčioms į nepalankias. „Savaitėje” gali dalyvauti bet kuri organizacija, švetimo įstaga ar įmonė, palaikinti gyvenimo be patyčių idėją. Kaip kiekvienais metais, mūsų mokykla nuo 2018-03-19 iki 2018-03-23 dalyvauja “Savaitės” renginiuose (apklausose, akcijose, konkursuose, klasės valandėlėse, aptarimuose).

Skaityti toliau