Diena: 2018-03-23

Respublikinės programos „Veiksmų savaitė BE PATYČIŲ“ uždarymas

2018-03-23 mūsų mokykloje pasibaigė respublikinė programa  „Veiksmų savaitė BE PATYČIŲ“, kuri buvo įvairi ir turininga. Mokiniai dalyvavo apklausose, akcijose, konkursuose, teminėse klasių valandėlėse, diskusijose, kurių tikslas formuoti nesusitaikymą su tokiais reiškiniais, kaip: patyčios, pažeminimai, įžeidimai… Mūsų mokykloje jau tradicija tapo užbaigti savaitės renginius bendru šokiu ir daina, šį kartą prisijungė net priešmokyklinių  klasių auklėtiniai.

Skaityti toliau
Miesto skaitovų konkurso ,,Dek, mano žvaigžde…“ I turas

2018-03-22 vyko miesto skaitovų konkurso ,,Dek, mano žvaigžde…“ I turas. Mokiniai rungtyniavo deklamuodami Sidabrinio amžiaus poetų eiles. Prizines vietas tarp 5-6 klasių užėmė šie mokiniai: 1 vieta – Inesa Jurevič 5e 2 vieta – Ana Smirnova 5d 3 vieta – Anastasija Tiuricinaitė 5e Tarp 7- 10 klasių nugalėtojais tapo: 1 vieta – Aleksej Vodianovič 10a […]

Skaityti toliau