Dalyvavimas festivalyje ,,Linksmosios dažnutės“

Kovo 23 d. pradinių klasių ansamblis „Vesnuški’‘ (11 vaikų) ir 4a klasės solistė Zlatoslava Chrustaliova – vadovė muzikos mokytoja Tamara Tretjakova – dalyvavo festivalyje ,,Linksmosios dažnutės“, kuris tradiciškai jau septinta pavasarį vyksta Vilniaus Ateities mokykloje. Didžiulį ansamblio ,,Vesnuški“ dalyvių dalį  sudarė 2a klasės mokiniai, kurie labai atsakingai, noriai ruošėsi šiai šventei ir nepavedė:) Mokiniai laisvai jautėsi svetimoje scenoje, nuotaikingai, linksmai, artistiškai atliko dažnutes apie paukščius, o po to savo įspūdingu šokiu pritarė solistės Zlatos Chrustaliovos dainai ,,Laukėme pavasario“. Įteikiant padėkos raštus, savivaldybės atstovė ir žurnalistė Romualda Poševeckaja negailėjo komplimentų mūsų mokyklos artistams ir mokytojai, ruošusiai vaikus festivaliui.