Mokyklos atvirų durų diena

Š.m. gegužės 8 d. Levo Karsavino mokykloje vyko pradinių klasių renginys, skirtas ,,Šeimos dienai paminėti ir mokyklos atvirų durų diena. Tą dieną į mokyklą atvyko tėvai, seneliai, svečiai.  Skambėjo gražiausi ir šilčiausi žodžiai, dainos. Vaikai sukūrė jaukią aplinką savo draugams ir artimiesiems. 1-2 klasių mokiniai atsisveikino su ABĖCĖLĖ, pasveikino  su gražia pavasario švente – Mamytės diena, padėkojo mokytojams ir tėvams.  3-4 klasių moksleiviai pasveikino artimuosius su tarptautine Šeimos diena. Puikiai pasirodė ir 2 b ir 3 b klasių mokinių mamos Liudmila Voišnienė ir Irena Ambrasaitė, kurios atstovavo liaudės ansambliui ,,Verėja”, o taip pat ir 2 a klasės Marininų šeima. Vaikai dainavo, šoko, deklamavo eilėraščius, rodė mini-spektakliukus, dūdavo, skambino gitaromis, metalofonais, būgnais, žodžiu, turėjo puikią galimybę parodyti savo artimiesiems,  kokių rezultatų pasiekė būrelių ir muzikos pamokų veikloje.