7-asis miesto festivalis ,,Kinomiška“

2018 metų gegužės 10 dieną mūsų mokykloje vyko 7-asis miesto festivalis ,,Kinomiška“. Šį kartą žiūrovams buvo demonstruojami linksmi filmukai apie mokyklinį gyvenimą, nufilmuoti Vilniaus miesto 7-10 klasių mokinių.

Išrinkti nugalėtojai šiose nominacijose:

Debiutas I – Levo Karsavino mokykla, 8a klasė už filmą «PUPP-S!»

Debiutas II – Levo Karsavino mokykla, 9a klasė už filmą ,,Paskutinis pavėlavimas“

Debiutas III – Naujamiesčio mokyklos kūrybinė grupė už filmą ,,Penkios akimirkos iš mokyklos gyvenimo“

Geriausiais scenarijus  – Vasilijaus Kačialovo gimnazijos kūrybinė grupė už filmą ,,Kulakova, duok nusirašyti!“

Geriausias operatoriaus darbas  – Levo Karsavino mokykla, 7c klasė už filmą ,,Evakuacija“

Geriausias aktorių darbas  – Vasilijaus Kačialovo gimnazijos kūrybinė grupė už filmą ,,Kulakova, duok nusirašyti!“

Geriausias filmas – ,,Žaros“ gimnazijos kūrybinė grupė už filmą ,,Ačiū, mokyklinės uniformos Fėja !“

ZET karta – Levo Karsavino mokykla, 7b klasė už filmą  ,,Atnaujinkite geografijos pamoką (80 lygis)“

Ypatingas žiūri prizas – Levo Karsavino mokykla, 4a klasės mokiniui  už animacinį filmą ,,Linksmosios istorijos“

Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus!

Linkime ir toliau kurti ir džiuginti puikiais filmais !