Vizitas į Lenkiją

Gegužės 6-11 dienomis, pagal Erasmus + “Healthy Body Healthy Mind – promoting health,fitness and well-being” projektą,  dešimties žmonių grupė lankėsi Lenkijoje, kurortiniame miestelyje Inovroclave. Šiame vizite dalyvavo mokyklos direktorė Liudmila Isajeva, pavaduotoja Gražina Povilaitytė-Kosareva, anglų kalbos mokytojos Žana Rubinštein, Lada Kolesnikova, IT mokytoja Viktorija Jegorenko, lietuvių kalbos mokytoja Loreta Brilingienė, projekto koordinatorė Irina Pasternak ir mokiniai :Diana K. (6d kl.), Valerija B. ir Anastazija Ch. (7c kl.).

Gegužės 7 d., pirmadienį, projekto delegacijas miesto rotušėje priėmė  miesto meras Rišardas Breiza. Mero pavaduotojas papasakojo, kaip buvo įkurtas Inovroclavo miestas, vedė rotušėje ekskursiją, vėliau delegacijoms buvo įteiktos atminimo dovanėlės.

Aplankę rotušę  penkių šalių delegacijos mokytojai ir mokiniai nuvyko į  projekto partnerių mokyklą Nr.11, kurioje maloniai buvo priimti. Lenkų mokyklos mokiniai surengė programėlę  su muzikos, gimnastikos, šokių numeriais ir mini spektakliu anglų kalba. Lenkų mokyklos direktorius visiems projekto dalyviams įteikė atminimo dovanėles. Mūsų mokyklos direktorė padėkojo lenkų partneriams už nuostabų susitikimo organizavimą Inovroclave ir įteikė  diplomus Nr. 11 mokyklos direktoriui ir lenkų projekto koordinatorei Katažinai Sopolinskai. Po pietų mokytojai, vaikų tėvai, kurių šeimose gyveno mokiniai iš Slovėnijos, Italijos, Ispanijos, Lietuvos ir visi mokiniai žaidė Kvestą miesto parke Solianki, bendravo anglų ir lenkų kalbomis.

Gegužės 8 dieną visi projekto dalyviai vyko į ekskursiją, į Torunės miestą. Apsilankė Koperniko mieste, mokiniai dalyvavo meduolių kepimo meistriškumo klasėje.

Gegužės 9 dieną vyko sudėtingas žygis į mišką pėsčiomis, pelkėta vietove, pagal išgyvenimo programą. Visi kruopščiai ruošėsi šiam žygiui, turėjo purškalų nuo uodų ir erkių, atsarginių drabužių, kurie buvo reikalingi persirengimui po tokio žygio. Išbandymą įveikė visi projekto dalyviai.

Gegužės 10 dieną vyko ekskursija į Sopoto ir Gdansko miestus. Ekskursijos dalyviai susipažino su miestų istorija, architektūra, įžymiomis vietovėmis ir lenkų virtuve.

Gegužės 11 dieną buvo baigiamoji projekto diena. Iš ryto Nr. 11 mokykloje mokytojams buvo organizuotas seminaras, kuriame aptarti projekto renginiai ir baigiamosios projekto darbų datos, nuspręsta partnerių vizito data  Vilniuje. Tuo metu mokiniai dalyvavo eksperimente, kuris vyko baseine, buvo mokomi piešimo technikos pienu. Vėliau mokiniams vyko Zumbos užsiėmimas.

Po pietų mūsų mokyklos delegacija  su puikia nuotaika ir perpildyta naujų emocijų grįžo namo.

Posted in: Be kategorijos