Dailyraščio ir raštingumo konkurso nugalėtojų apdovanojimas

2018-06-06 įvyko dailyraščio ir raštingumo konkurso nugalėtojų apdovanojimas, konkursas  vyko mūsų mokykloje 2018-05-24, minint Slavų rašto ir kultūros dieną.  Reikšminga tai, kad konkurso nugalėtojų susitikimas įvyko būtent birželio 6 dieną – Aleksandro Puškino gimimo dieną, kurio įnašas į rusų kalbą ir literatūrą tikrai nemažas, kaip ir Kirilo ir Metodijaus slavų raštui ir kultūrai.  Nugalėtojais tapo visų šešių dalyvavusių mokyklų atstovai, džiugu, kad mūsų mokyklos mokiniai pasirodė itin gerai ir užėmė net  7 prizines vietas iš 20 galimų, iš jų  keturios pirmosios vietos. Po apdovanojimo mokiniai, mokytojai ir tėvai lankėsi mokyklos Levo Karsavino muziejuje, kuriame buvo organizuota ekskursija. Konkurso nugalėtojai savo įspūdžius parašė muziejaus lankytojų knygoje.

Posted in: Be kategorijos