Sporto diena – Turizmo technikos varžybos

2018 m birželio 12 dieną levo Karsavino mokykos stadione vyko sporto diena, kurios metu mokiniai varžėsi kliūčių ruože, sudarytame panaudojant  turizmo technikos rungtis.

Mokinių  komandos turėjo kuo greičiau įveikti trasą su joje esančiomis kliūtimis ir užduotimis. Mokiniams  teko statyti plapinę, peršokti atitinkamą atstumą naudojantis kabančia virve, pereiti “pelkėtą” ruožą, įveikti oro perkėlą lygiagrečiomis virvėmis, pasidaryti iš virvės bei medžio šakų neštuvus ir jais transportuoti “sužeistąjį” bei  ieškoti “lobio”.

Sporto dienos varžybose dalyvavo vienuolika komandų. Mokiniai turėjo sugebėti savarankiškai pasiskirstyti pareigomis komandoje, patys privalėjo susitarti, kas komandoje atliks kokias užduotis, tokiu būdu ugdydamiesi gebėjimą bendradarbiauti ir lyderio savybes. Varžybos suteikė daug gerų emocijų tiek besivaržantiesiems tiek jų palaikymo komandoms. Netradicinės užduotys, naudotos šiose varžybose, leido atsiskleisti įvairesniems mokinių gebėjimams.

Varžyboms pasibaigus, atskirose amžiaus grupėse buvo išaiškinti nugalėtojai. 5-ųjų klasių tarpe I_oji vieta atiteko 5c klasės komandai, 6-ųjų klasių tarpe I-ąją  vietą iškovojo 6c klasė, 7-ųjų klasių tarpe I-oji vieta atiteko 7c klasei.

Varžybas organizavo kūno kultūros mokytoja metodininkė Rima Kontvainienė. Mokytojai talkino teisėjaudami  vyresnių klasių mokiniai.