Išvyka į Anykščių kraštą

Birželio 13 dieną mūsų 6b, 7a, 9a ir 10a klasių moksleiviai  kartu su klasių auklėtojomis  Vale Bareišiene, Kristina Lučinska, Jelena Šumovič ir Aukse Blusevičiene  vyko į pažintinę-pramoginę kelionę po Anykščių kraštą.
Labai smagu buvo pralėkti 40 km/h  greičiu vasaros rogučių trasa ne tik mokiniams, bet ir mokytojoms.

Na, o patys drąsiausi išbandė Kalitos salto ir gavo didžiulę adrenalino dozę.
Vaikštinėdami pušynu, gėrėdamiesi gaiviu oru, pasiekėme giliai į žemę įsmigusį galiūną – Puntuko akmenį.
Paėjėję keliasdešimt metrų vingiuotu asfaltuotu keliu  per mišką, aukštai ant kalno pamatėme  Laimės žiburį. Įveikę ir suskaičiavę beveik šimtą laiptelių, sugalvojome po norą, kurie būtinai išsipildys.

Vėliau vykome pasivaikščioti medžių Lajų taku. Žvalgėmės į medžių viršūnes, grožėjomės vaizdingomis Anykščių krašto apylinkėmis, poeto Antano Baranausko   apdainuotais Anykščių  šilelio vaizdais.

Po to mūsų laukė pramogos Labirintų parke. Tai ir keturi skirtingi labirintai, šokinėjimo pagalvė, batutas, mini golfas, šaudymas iš šautuvo, veidrodžių labirintas, kreivi veidrodžiai, linksmieji kalneliai, didieji šachmatai ir šaškės ir dar daugybę kitų pramogų.
Kelionės pabaigoje mūsų laukė dar viena puiki pramoga, kuri sukelia gravitacijos jausmą – apverstas namas.
Namo grįžome vakare, šiek tiek pavargę, bet kupini įspūdžių, praplėtę akiratį ir, svarbiausia, praturtėję dvasiškai.