Mūsų mokykloje mokslo metai prasidėjo netradicinėmis pamokomis. Šiais metai tai buvo pirmą kartą. Mokiniai po truputį galėjo priprasti prie mokyklos gyvenimo ritmo.
Rugsėjo 4 dieną vyko edukacinė pamoka ,,Knyga mano gyvenime“. Mokiniai susipažino su knygos atsiradimo istorija, papasakojo, kokias knygas skaitė per vasarą, pasidalino savo vasaros įspūdžiais. Vėliau iš savo piešinių padarė sienlaikraštį arba knygą.
Rugsėjo 5 dieną buvo Kino diena. Pradinių klasių mokiniai vyko į ,,Vingio“ kino teatrą ir su malonumu peržiūrėjo animacinį filmą ,,Sadko“. Prieš filmo peržiūrą buvo organizuota viktorina ir keletas mokinių laimėjo nemokamus bilietus į kitą vaikišką filmą.
Rugsėjo 6-oji – Sporto diena ,,Linksmybės ant batutų“. Į mokyklą buvo užsakyti 4 pripučiami batutai. Prieš šuolius ant batutų visų klasių mokiniai buvo supažindinti pasirašytinai su saugaus elgesio technika. Pagal tvarkaraštį kiekvienos klasės mokiniai linksminosi ant batutų. Laukiantieji savo eilės galėjo piešti kreida prie mokyklos ant asfalto, pažaisti estafetėse, futbolą. Buvo smagu ir linksma!

Rugsėjo 7 dieną vyko edukaciniai užsiėmimai ,, Gyvūnijos pasaulyje“. 3а, 3b, 4а, 4b klasių mokiniai važiavo į Buivydiškių žirgyną. Mokiniai susipažino su bendravimo taisyklėmis su arkliais, sužinojo, kaip reikia jais rūpintis, vaišino juos morkomis ir obuoliais. Vėliau kiekvienas mokinys galėjo pajodinėti ant žirgų du ratus.
O pirmų, antrų klasių ir 4c klasės mokiniai pabuvojo ekskursijoje Trakų rajone, alpakų fermoje. Mokiniams labai patiko bendrauti su šiais mielais, gerais, pūkuotais gyvūnais.