Užsienių kalbų savaitė

2018 metų rugsėjo 24-28 dd. Vilniaus Levo Karsavino mokykloje vyko užsienių kalbų savaitę.

Anglų kalbos mokytojai parengė mokiniams savaitės veiklos programą. Moksleiviai apsilankė Europos informacinėme centre , kur sudalyvavo edukacinėje pamokėlėje. Vaikai turėjo galimybę susipažinti su Europos šalimis ir prisiliesti prie jų kultūros. Pamokėlės pabaigoje mokiniai sužaidė viktorinoje, kurioje įvertino ir įtvirtino savo žinias. Mokykla ir vaikai buvo apdovanoti įvairiais prizais. Vėliau mokykloje 5-10 klasių moksleiviai dalyvavo įvairiuose konkursuose ir viktorinose :

Viktorina „Europos ir Europos kalbos“  – laimėtojai 5b klasės komanda (Danielius L., Kamila R., Milena G., Aleksandras M., Veronika S.);

Konkursas „Europos šalys, vėliavos ir kalbos“  – laimėtojai:  Nikita K. 9a, Diana S. 9a, Arvydas J. 10a;

Viktorina  „Šalys, sostinės, kalbos“ – laimėtojai: I vieta – 6e klasė, II vieta – 6d klasė, III vieta – 6b klasė;

„Lingvistinis detektyvas“ – laimėtojai komanda 8b klasės mokiniai;

Konkursas „ Europos šalys, ir jų piniginiai ženklai“   – laimėtojai: I vieta – 7c klasė, II vieta – 7d klasė, III vieta – 7a klasė, IV vieta – 7b klasė

Taip pat savaites eigoje  vaikai dalyvavo įvairiose  netradicinėse pamokose skirtuose Europos kalbų dienai paminėti. Visi moksleiviai buvo apdovanoti prizais.