Muziejaus susitikimas

2018-10-03 mūsų mokyklos skaitykloje įvyko įdomus susitikimas. 6-10 klasių mokiniams įdomią paskaitą skaitė Šiaurės Vakarų akademijos ir valstybinės tarnybos, vyriausiasis internetinio leidinio ,,Rusofil“ redaktorius, ilgametis L. Karsavino kūrybos tyrinėtojas, 4 filmų apie Levą Platonovičių autorius, profesorius Vladimir Ivanovič Šaronov. Susitikimo metu mokiniai išgirdo daug įdomaus apie mokymosi svarbą, apie pašaukimą, taip pat apie Karsavino filosofiją, kuri glaudžiai susijusi su šia tema. Susitikime dalyvavo Levo Karsavino draugo, profesoriaus Sezemano sūnus, technikos mokslų daktaras Georgijus Vasiljevičius Sezemanas.
Po paskaitos Vladimir Šaronov lankėsi mokyklos muziejuje ir paliko prisiminimui įrašą lankytojų knygoje.