Day: 6 gruodžio, 2018

Edukacinis užsiėmimas Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje

2018-12-06 d. Levo Karsavino 8 kl. mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime Nacionalinėje Sveikatos Priežiūros laboratorijoje. Mokiniai buvo supažindinti su vandens tyrimais nustatant jos kokybę ir tinkamumą vartoti. Laboratorijoje buvo pademonstruoti tyrimai nustatant nitritų ir nitratų junginius geriamajame vandenyje. T. p. jiems paaiškino apie gamyklinių nuotekų  poveikį paviršiniams vandens telkiniams.

Skaityti toliau
Dalyvavimas renginyje, skirtame Pasaulinei AIDS dienai paminėti

2018-12-06 d. 10 – 9 kl. mokiniai dalyvavo renginyje, skirtame Pasaulinei AIDS dienai paminėti. Mokiniai išklausė paskaitą apie ŽIV, apie užsikrėtimo būdus ir apie pasekmės. Įgytas žinias galėjo pritaikyti atliekant viktorinos – proto mūšio „AIDS-geriau žinoti! 18″ užduotys. Už dalyvavimą Pasaulinės AIDS dienos iniciatyvoje gavome padėkos raštus.

Skaityti toliau