Day: 9 gruodžio, 2018

Dalyvavimas Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių konkurse – festivalyje ,,Vaikystė, vaikystė…“

Gruodžio 7 d. 3a klasės mokiniai su klasės vadovė Janina Masevič ir muzikos mokytoja Tamara Tretjakova dalyvavo Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių teatralizuotame dainų, poezijos, prozos kūrinių konkurse – festivalyje ,,Vaikystė, vaikystė…“. Ne veltui stengiamės, repetavome, ruošiamės! Pasirodymas buvo labai ryškus, nuotaikingas ir kitaip būti negalėjo, juk renginio tema ,,Vaikystė…“ surišome su mokykla ir mūsų […]

Skaityti toliau
Pradinių klasių mokinių šventė, skirta mokyklos 40-mečio jubiliejui

Gruodžio 6d. pradinė mokykla pasveikino mokyklą su jubiliejumi. Kiekvienos klasės mokiniai paruošė sveikinimo numerius, šurmuliavo nuo pat ryto, nuotaika buvo puiki! Palaikyti vaikus į koncertą atėjo tėvai. Koncerto pabaigoje vaikus laukė staigmena, o po koncerto – diskoteka!!! Manome, kad mokyklos  jubiliejus liks vaikų atmintyje!

Skaityti toliau