Dalyvavimas Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių konkurse – festivalyje ,,Vaikystė, vaikystė…“

Gruodžio 7 d. 3a klasės mokiniai su klasės vadovė Janina Masevič ir muzikos mokytoja Tamara Tretjakova dalyvavo Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių teatralizuotame dainų, poezijos, prozos kūrinių konkurse – festivalyje ,,Vaikystė, vaikystė…“. Ne veltui stengiamės, repetavome, ruošiamės! Pasirodymas buvo labai ryškus, nuotaikingas ir kitaip būti negalėjo, juk renginio tema ,,Vaikystė…“ surišome su mokykla ir mūsų mokyklos jubiliejumi. Visi renginio dalyviai sužinojo, kad mūsų mokyklai 40 metų ir salė padėjo skanduoti žodį ,,jubiliejus“ finalinėje mūsų pasirodymo dainoje! Konkurso – festivalio pabaigoje mūsų kolektyvą apdovanojo diplomu, kurio kopiją gaus kiekvienas 3a klasės dalyvis, o Artiom B. gavo išskirtinį diplomą už artistiškumą, jis buvo pažymėtas kaip ypatingai patikęs žiūri komandai dalyvis.  

Posted in: Be kategorijos