Day: 12 gruodžio, 2018

Nacionalinio medžio maketas Erasmus+ projektui

7d klasės mokinės Valentina ir Eva sukūrė projektui Erasmus+ „Culture and Nature Explorers — understanding our European heritage“ nacionalinio medžio maketą. Nacionalinis lietuvių medis yra ažuolas, tai  ilgaamžiškumo, vyriškumo, ištvermingumo, vaisingumo, ištikimybės simbolis. Šis medis buvo skirtas aukščiausiems perkūnijos dievams: Graikijoje-Dzeusui, Senovės Romoje-Jupiteriui, Vokietijoje-Donarui, o Lietuvoje-Perkūnui.

Skaityti toliau
Edukacinis užsiėmimas apie kiną

8c klasės mokiniai lankėsi edukaciniame užsiėmime nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje. Mokinius supažindino su kino istorija, nebilaus kino pirmaisiais režisieriais ir operatoriais; filmavimo procedūra, kokie yra specialūs efektai ir kaip jie naudojami kino filmuose. Mokiniai sužinojo, kaip filmuojami video klipai. Moksleiviai patys bandė kurti videoklipų kadrus pagal dainos žodžius.

Skaityti toliau