Respublikiniai Kalėdiniai susitikimai tautinių bendrijų namuose

Sausio 10 d. tautinių bendrijų namų salėje buvo linksma. Jau šeštą kartą muzikos mokytoja Tamara Tretjakova bendradarbiaujant su tautinių bendrijų namais  surinko į Kalėdinius susitikimus rusakalbių respublikos mokyklų kolektyvus. TBN direktorė Alvida Gedaminskienė koncerto pradžioje pristatė garbingus svečius iš tautinių mažumų departamento, kurie padovanojo kolektyvų vadovams kalendorius, padėkojo už aktyvumą ir tautinių tradicijų palaikymą. Pabradės Žeimenos gimnazijos religijos mokytojas t. Michailas papasakojo vaikams apie Kalėdų papročius. Vokaliniai ansambliai iš Vilniaus L. Karsavino (vadovė T. Tretjakova), Ateities (vadovė N. Grudzinskienė), Santaros (vadovė N. Levickienė), S. Kovalevskajos (vadovė N. Cvetkova), F. Skorinos (vadovė V. Kovalčuk) mokyklų pristatė savo numerius, kurios ruošė Šv. Kalėdoms. Rudaminos meno mokyklos smuikininkai -Justina ir Feodora Drakšė, Rafal Markevič (smuiko mokytoja Oksana Tunevič) ir klarnetistas Emil Tunevič džiugino klasikiniais kūriniais. Lentvario Versmės gimnazijos rusų liaudies ansamblių ,,Kolokolčiki“ ir ,,Treščiotki“ (vadovė I. Zaveckaja) atlikėjai ne tik pagrojo, bet ir papasakojo žiūrovams apie domras ir balalaikas. Mūsų mokyklos solistė Zlatoslava Ch. (vadovės Svetlana Zaderka ir Tamara Tretjakova) atliko nuostabią dainą ,,Aleliuja“ ir vedė koncertinę programą.