GEROJO LAŠELIO DIENA

2019 m. vasario 12 d., ketvirtadienį, mūsų mokykloje skelbiame GEROJO LAŠELIO dieną.

Kodėl GERASIS LAŠELIS?

Todėl, kad akcijos iniciatorių – asociacijos „Paguoda“ – logotipas yra mažas žmogeliukas žaliame lašelyje. Ir kad mes visi kartu po lašą – po gerumo lašą galime padėti vėžiu sergantiems vaikams.

Kaip vyks GEROJO LAŠELIO DIENA?

Pradinių klasių moksleiviai pagamins gerojo lašelio emblemas 5-10 klasių mokiniams bei bus renkamos lėšos kilniam tikslui.

Pinigai, surinkti dienos metu, bus perduoti asociacijai „Paguoda“, o vėliau bus skiriami Vaikų onkohematologijos centro Santaros klinikose laisvalaikio zonai įrengti.

Taip pat akcijos organizatoriai kviečia nusifotografuoti vieniems, su draugais, su klase ir įdėti nuotraukas tinkle Facebook (https://www.facebook.com/paguoda.lt) ir paskelbti, kad Jūs jau prisijungėte prie akcijos ir raginate tai daryti kitus!

Akciją mokykloje koordinuoja mokytojos Liudmila Tankeliūnienė ir Ana Bernatovič