Teatralizuotas pasirodymas ,,Ivanas Turgenevas ir jo bendraamžiai“ Rusų dramos teatre

Kovo 23 dieną Rusų dramos teatre vyko respublikinio projekto ,, Dvasinės asmenybės auklėjimas daugiakultūrinėje visuomenėje, atviras kultūros paveldas per rusų literatūrą ir jo ryšys su Lietuvos visuomene“  teatralizuotas pasirodymas ,,Ivanas Turgenevas ir jo bendraamžiai“.
Įgyvendinant projektą dalyvavo Vilniaus šešiolikos mokyklų mokiniai, tame tarpe ir mūsų mokyklos mokiniai: Anastasija A., Valerija B., Georgijs K., Milena G., Nikita F., Dmitrij G., Nikita B. (8b klasė), Martin V., Nikita M., Greta J., Daniil P. (8c klasė). Puikiai atlikę savo vaidmenis, mokiniai žiūrovams pristatė I. S. Turgenevo tėvų Varvaros Petrovnos ir Sergejaus Nikolajevičiaus pažinties istoriją. Veiksmą pagyvino mokyklos ansamblio ,,Šypsena“ profesionalus mergaičių Zlatos Ch. ir Anastasijos G. dainavimas.
Dėkojame visiems projekto dalyviams, spektaklio scenarijaus kūrėjai rusų kalbos mokytojai Nadieždai Kolesnikovai, ansamblio ,,Šypsena“ vadovei Svetlanai Zaderkai, rusų kalbos mokytojai Irinai Tarasovai.
Mes išreiškiame ypatingą dėkingumą už pagalbą rengiant spektaklį  režisieriams konsultantams Valerijui Matiuchovui ir Igoriui Abramovičui.