Ekskursija į mineralogijos ir geologijos VU muziejų

Pagal mokyklos dayvavimo projekte Erasmus+ „Nature and Culture explorers – understanding our European heritage“  buvo suplanuotos ekskursijos į VU geologijos muziejų toms klasėms, kurios dalyvauja projekte: 5c, 6c, 6d, 6е, 7а, 7с, 7d, 8c, 10а. Pirmieji, kovo 26 dieną geologijos muziejų aplankė 7d klasės mokiniai su auklėtoja Viktorija J. ir projekto koordinatore Irina P.. Antrieji, balandžio 1 dieną, vyko 10a klasės mokiniai ir klasės auklėtoja Valė B. taip pat koordinatorė Irina P.
Mokiniai susipažino su muziejaus istorija ir jame esančiais eksponatais: mineralais, meteoritų gabalėliais,brangakmeniais ir studentų išaugintais dirbtiniais mineralais. Mokiniams pasakojo, kaip reikia atpažinti akmens amžių. Per mikroskopą mokiniai galėjo pažiūrėti mineralų sudedamąsias dalis. Ekskursijos vadovė pranešė, kad šiomis dienomis VU švenčia 440 metų įkūrimo metines.