Mokinių ir mokytojų turistinę-pažintinę kelionę Vroclovas – Praha

Mokinių pavasario atostogų metu balandžio 24-26 dienomis mūsų mokyklos mokiniai, lydimi mokytojų, vyko į turistinę-pažintinę kelionę Vroclovas – Praha. Pirmąją dieną pasiekėme Vroclavą, Žemutinės Silezijos sostinę, įsikūrusį Odros upės salose. Tai vienas gražiausių Lenkijos miestų. Mokiniai grožėjosi miesto architektūros paminklais, bandė skaičiuoti po visą miestą išsibarsčiusius nykštukus, gėrėjosi viena didžiausių Vroclovo turgaus aikščių, senąja Rotuše, eilėmis sustatytais spalvotais namais, fontanais ir begale tiltų, jungiančių visas dvylika miesto salų. Antrąją dieną kelionė tesėsi Prahoje. Šis miestas ir jo grožis gali būti palygintas su skaniausiais patiekalais nuklotu stalu, kai norisi viską paragauti, paliesti ir įsiminti amžiam. Prahos Hrada su vienu už kitą gražiasniais Karalių rūmais, katedromis ir skulptūromis, miesto panorama, karališki sodai, akmeninis Karolio tiltas, Rotušės astronominis laikrodis- visa tai užbūrė ir apžavėjo. Kelionės pabaigoje aplankėme Vroclavo Afrikariumą, kurio gyvūnų gausa ir grožiu norėjosi gėrėtis amžinai. Neabejotinai ši nuostabi kelionė, puikus oras gamtos grožis ir įspūdžių gausa pripildė mokinių protą ir sielas gėrio ir grožio. Didžiulis AČIŪ kelionę suorganizavusioms mokytojoms Kristinai Lučinskajai ir Jelenai Šumovič.