Europos savaitė -Europos egzaminas, šventiniai apdovanojimai

Gegužės 9-10 d. – „Europos egzaminas“

Džiaugiamės, kad 8-ų, 9-ų, 10-ų klasių moksleiviai pasiryžo dalyvauti „Europos egzamine“ ir taip pasitikrino savo žinias apie Europos Sąjungos istoriją, institucijas, kultūrą, geografiją, kalbas ir kt.

Šaltinis: https://ec.europa.eu/

Gegužės 11 d. – Šventiniai apdovanojimai

Renginyje „Europos diena Vilniuje 2019”, Lukiškių aikštėje, aktyviausi 8b klasės moksleiviai buvo apdovanoti Užsienio reikalų ministerijos ir kitų institucijų prizais, o atskirą „Mano Europa” apdovanojimą (papildomą prizą bei padėką) gavo visa 8b klasė, kurį pasirodė labai aktyviai ir sėkmingai „apsilankė” Europos Sąjungos valstybėse ir jos institucijose. Moksleiviai susipažino ir pabendravo su Užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi.

Nuoširdžiai dėkojame:

• mokyklos administracijai už galimybę organizuoti „Europos savaitę” mokykloje,
  • geografijos ir ekonomikos mokytojai metodininkei Anai Bernatovič už aktyvų šių renginių organizavimą mūsų mokykloje,
  • socialinei pedagogei Tatjanai Tynčenko už dalyvavimą „Europos pasas” orientaciniame žaidime,
  • kiekvienam mokytojui ir moksleiviui prisijungusiam prie „Europos savaitės”.