Edukacinis-muzikinis renginys, skirtas Erasmus+ projekto temai ,,Europos medžiai – Žemės diena“

Mokslo metų pabaigoje, gegužės 30 d. tarptautinio projekto ,,Erasmus+“ rėmuose, mokykloje vyko edukacinis-muzikinis renginys, skirtas projekto temai ,,Europos medžiai – Žemės diena“.
Renginio programą – scenarijų muzikos mokytoja metodininkė Tamara Tretjakova paruošė ir pravedė pradinių klasių mokiniams, kurie buvo ir žiūrovais ir dalyviais. Vaikams buvo pateikta informaciją apie projektą, jie patys, žiūrėdami į vėliavas-širdeles, pasakė kokios šalys 2019 metais dalyvauja projekte, skambant dainai, pasisveikino su medžiais, žaidė žaidimą ,,Atspėk, kokioje šalyje auga išvardintas medis“, šoko su medžių piešiniais, atspėjo mįsles apie medžius (pateiktas skaidrių šou formate), galvojo, kaip galima nustatyti medžio amžių, žiūrėjo multifilmą ,,Išdidūs medis“, pamatė, kad medžiai reikalingi ir žmonėms, ir bitėms, ir paukščiams, ir daugeliui gyvūnėlių, dainavo dainą ,,Paukščiai“ ir šoko pagal ją, sužinojo, koks medis simbolizuoja mūsų šalį, atliko lietuvių liaudies dainas ,,Auga girioj ąžuolėlis“ ir ,,Pasėjau žilvitį“. Renginio finale kiekvienos klasės atstovai gavo projekto koordinatorės Irinos Pasternak dovaną – knygą ,,Pažink Europą“. Susitarėm, kad vasara, vaikai, kėliaudami su tėvais po Europą, stebės medžius ir rudenį papasakos, ką jie pamatė. Perdavėm videolinkėjimus projekto dalyviams! Rudenį lauksime projekto dalyvius mūsų mokykloje!