Erasmus+ projekto dalyviai lankėsi Trakų nacionaliniame parke

6c, 7c ir 7d klasės mokiniai kartu su auklėtojomis Svetlana R., Irina T., Viktorija J, lankėsi Trakų nacionaliniame parke. Nuostabi ekskursija prasidėjo 30 minučių keliaujant patogiu, šiuolaikišku elektriniu traukiniu su vagone esančiu kondicionieriumi (tai labai svarbu tokiu karštu oru) , regioninio parko ,, gamtos ir kultūros tyrinėtojai“ atvyko į paskirties vietą. Vėliau mokiniai pagal projekto temą gavo individualias užduotis: vieni tyrinėjo parko gamtą (augmenijos pasaulį), kiti -Trakų miesto istorines relikvijas, treti –  fiksavo  kultūrinius paminklus.
Ekskursijos rezultai bus užfiksuoti video ataskaitoje, sukurtoje mokinių grupės ir klasių vadovų ir iki birželio 30 dienos patalpinti eTwinning projekto platformoje ir mokyklos tinklapyje.