Iniciatyvos ,,Aktyviai, draugiškai, sveikai“ antroji savaitė – „susižalojimų prevencija“

Nuo rugsėjo 16 dienos prasideda antroji  iniciatyvos ,,Aktyviai, draugiškai, sveikai“ savaitė, skirta „susižalojimų prevencijai“.

Pirmadienis – skiriamas kelių eismo taisyklėms, užsiėmimai vyks priešmokyklinukų  grupėse. Užsiėmimus ves 8d klasės mokiniai.

Antradienis – I aukšto fojė, per pertraukas, bus demonstruojami animaciniai filmukai apie kelių eismo taisykles pėstiesiems. 7c klasės mokiniai praves paskaitas septintokams apie kelių eismo taisykles. 8,9,10-tų klasių mokiniai kurs mini plakatus apie kelių eismo taisykles pėstiesiems  žmogaus saugos ir IT pamokose.

Trečiadienis  – I aukšto fojė, per pertraukas,  bus demonstruojami animaciniai filmukai apie saugų elgesį buityje. 6-7 klasių mokinių žemėlapio  nesaugių vietų mokykloje ir jos teritorijoje kūrimas žmogaus saugos ir IT pamokose.

Ketvirtadienis – kelių eismo taisyklių ir žemėlapių su  nesaugiomis  vietomis mokykloje plakatų paroda.

Penktadienis – mokyklos aikštelėje vyks saugaus elgesio piešinių konkursas  spalvotomis kreidelėmis.