Day: 27 rugsėjo, 2019

„Sveikata – didžiausias turtas“
Rugsėjo 27 dieną baigėsi inicijatyvos „Aktyviai, draugiškai, sveikai“  trečia savaitė „Sveikata – didžiausias turtas“. Siekdami skatinti su sveikata susijusių naudingų mokinių įpročių, vertybių ir elgesio formavimąsi, gamtos mokslų ir technologijų pamokose mokytojos diskutavo su mokiniais apie sveiką gyvenseną ir sveiką maitinimąsį. Technologijos pamokose vaikai gamino ir ragavo sveiką maistą. Buvo įdomu, linksma, smagu, skanu  ir [...]
Skaityti toliau
„Orientavimosi miesto gatvėmis“ varžybos

Šeštadienį Vilniaus jaunųjų turistų centras organizavo „Orientavimosi miesto gatvėmis“ varžybos, kuriose dalyvavo dvi Levo Karsavino mokyklos mokinių komandos, vadovaujamos mokytojos R.Kontvainienės. Mokiniai nepabūgo prasto oro, puikiai praleido dieną spotruodami. Kontroliniuose punktuose atsakinėjo į klausimus susijusius su miesto ir šalies istorija, taip dar labiau pažino savo miestą, mokėsi dirbti komandoje, bei pagilino naudojimisi žemėlapiu įgūdžius.

Skaityti toliau